O nás

Jedeme "jinou" cestou

Nechceme nabízet blyštivé pozlátko za kterým se schovává docela obyčejná „navoněná zdechlina“,
jak to výstižně napsal známý italský fotograf Oliviero Toscani ve své knize o reklamě.

Prodej, servis a půjčovna jízdních kol a lyží

Náš počátek je v roce 2002, kdy jsme otevřeli cyklistický servis v lázeňském městě Luhačovice pod klasickým názvem Cykloservis Luhačovice.

Původní myšlenka o práci po odpoledních brzy vzala díky zájmu zákazníků za své a po dalších dvou letech se z koníčka stala práce. Postupem času jsme dále a dále rozvíjeli sortiment a začali se poohlížet po větších prostorách. To se nám podařilo na jaře roku 2008 kdy jsme se mohli přestěhovat více do centra a hlavně větších prostor.

A protože už jsme byli nejenom cykloservis, ale prodáváli vše pro kolo a zábavu, a navíc pořádáme akce, tak se taky změnil název na BiFu – bike and fun – kolo a zábava.

Filozofie BiFu

Naší filosofií je upřednostňovat kvalitu před kvantitou. Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat individuálně, s potřebnou péčí. Proto vítáme, když zákazníci využívají možnosti privátního nákupu.

V našem obchodě jste pro nás důležití všichni, bez ohledu na to, co si k nám jdete koupit nebo jakých našich služeb chcete využít.

Pořád je co zlepšovat, tak budeme moc rádi když nám napovíte , co bychom měli doplnit.

BiFu a děti

My v BiFu máme rádi děti. Někteří z nás už dokonce nějaké mají, takže víme co při nákupu děti potřebují. Důležitý je dětský koutek, aby si nákup užili nejen rodiče, ale i děti. Pokud je hezky, je fajn se přesunout ven na chráněnou zahradu.

Není nad to rovnou prověřit jak jezdí nové kolo a zároveň svoje jezdecké schopnosti na naší tréninkové dráze, která je hned vedle obchodu.

Pokud chcete vlastní výbavu, nabízíme kompletní sortiment dětských kol všech velikostí. Menší se mohou svézt v dětské sedačce.

V BiFu se vám vždy snažíme vyjít maximálně vstříc, proto se na nás nebojte obrátit.