+420 773 981 111
VYBERTE PODLE OBDOBÍ

 

Prodej, servis a půjčovna jízdních kol a lyží

Náš počátek je v roce 2002, kdy jsme otevřeli cyklistický servis v lázeňském městě Luhačovice pod klasickým názvem Cykloservis Luhačovice.

Nechceme nabízet blyštivé pozlátko za kterým se schovává docela obyčejná "navoněná zdechlina", jak to výstižně napsal známý italský fotograf Oliviero Toscani ve své knize o reklamě.

Původní myšlenka o práci po odpoledních brzy vzala díky zájmu zákazníků za své a po dalších dvou letech se z koníčka stala práce. Postupem času jsme dále a dále rozvíjeli sortiment a začali se poohlížet po větších prostorách. To se nám podařilo na jaře roku 2008 kdy jsme se mohli přestěhovat více do centra a hlavně větších prostor.

A protože už jsme byli nejenom cykloservis, ale prodáváli vše pro kolo a zábavu, a navíc pořádáme akce, tak se taky změnil název na BiFu - bike and fun - kolo a zábava.

Naší filosofií je upřednostňovat kvalitu před kvantitou. Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat individuálně , s potřebnou péčí. Proto vítáme, když zákazníci využívají možnosti privátního nákupu. V našem obchodě jste pro nás důležití všichni, bez ohledu na to, co si k nám jdete koupit nebo jakých našich služeb chcete využít.

Pořád je co zlepšovat, tak budeme moc rádi když nám napovíte , co bychom měli doplnit.

 

Bifu a děti

Lidé v BiFu mají rádi děti. Někteří z nás už dokonce nějaké mají, takže postupně poznávají co vlastně při nákupu potřebují.

Důležitý je dětský koutek, aby si nákup užili nejen rodiče, ale i děti.

Pokud je hezky, je fajn se přesunout ven na chráněnou zahradu.

Není nad to rovnou prověřit jak jezdí nové kolo a zároveň si prověřit svoje jezdecké schopnosti na naší tréninkové dráze, která je hned vedle obchodu.

Pokud budete chtít vlastní výbavu, nabízíme kompletní sortiment dětských kol všech velikostí. Pokud jste menší můžete se svézt v dětské sedačce a pokud jste nejmenší máme pro Vás nachystaný dětský vozík.

 

Prev Next
giant
author
dema
gt
ctm
giro
sporten
elan
sensor
silvini
superior
uvex